czwartek, 23 maja, 2024

Oferta Grupy Lisiewski sprosta wymaganiom najbardziej wymagających klientów.Ponad 15 000 wzorów biżuterii oraz 1500 kamieni szlachetnych umożliwia skomponowanie niepowtarzalnych i unikatowych wyrobów sztuki jubilerskiej, które uświetnią najważniejsze momenty w życiu każdej pary.

Każdy klient traktowany jest tutaj w sposób szczególny, czego dowodem jest możliwość zaprojektowania obrączek według własnego pomysłu. Nasi eksperci, na podstawie przekazanych przez klienta rysunków lub zdjęć, wykonają dowolną obrączkę lub pierścionek. Co najważniejsze, wykonanie przez specjalistów Lisiewski Group projektu do zamawianej biżuterii jest darmowe. Poniżej podpowiadamy, jak w najprostszy sposób przygotować swój wymarzony komplet obrączek.

Obrączki

Krok 1 – Wzór
Możesz wybrać jeden z dostępnych wzorów a następnie dowolnie go zmodyfikować. Możesz również zaprojektować swoją własną, unikatową biżuterię.
Wszystkie aktualne wzory można obejrzeć na stronie sklepu internetowego Lisiewski Group, www.sklepjubilerski.com. Możesz również skorzystać z porady ekspertów w jednym z salonów firmowych, mieszczących się w Warszawie i Krakowie.Gotowy wyrób stworzymy według przedstawionego przez Ciebie projektu. Będziesz oczywiście mógł obserwować rozwój pracy nad Twoim projektem, na każdym z jego etapów.

Kolor złota

Krok 2 – Materiał
Wszystkie wzory mogą zostać wykonane ze złota, złota palladowego lub platyny, która będąc najdroższym metalem szlachetnym na świecie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wymagających klientów. Chociaż jej obróbka należy do najtrudniejszych, specjaliści Grupy Lisiewski potrafią wykonać z niej biżuterię o dowolnym kształcie. Rosnącym zainteresowaniem klientów pragnących nawiązać do XIX-wiecznych wzorów biżuterii cieszy się ostatnio złoto różowe. Obok obrączek wykonanych z żółtego lub białego kruszcu, ta odmiana kolorowego złota może stanowić o unikatowości ostatecznego kompletu biżuterii.

Krok 3 – KamieńDiament
Nasi eksperci doradzą również, jaki diament będzie najlepszym dopełnieniem wyjątkowej biżuterii. Precyzyjnie określą szlif kamienia, jego klasę czystości, barwę oraz masę. Będziesz mógł wybrać spośród 1500 dostępnych kamieni szlachetnych i ozdobnych oraz zdecydować o sposobie ich rozmieszczenia.

ObrączkiKrok 4 – Odbiór
Zdajemy sobie sprawę, że obrączki – symbol miłości i przywiązania – muszą być w 100% zgodne z Twoimi oczekiwa-niami. Dlatego, w ciągu 14 dni roboczych od zaakceptowania projektu, umówimy się z Tobą na przymiarkę, aby upewnić się, że rozmiar, szerokość, profil oraz sposób wykończenia są całkowicie zgodne z Twoimi wymaganiami. W ciągu następnych 2 tygodni zaprosimy Cię po odbiór biżuterii lub prześlemy ją pod wskazany adres. Każdy pierścionek wykonamy w terminie nie przekraczającym 10 dni roboczych. Dzięki własnej pracowni szlifierskiej i pracowni projektowej zarówno cena jak i czas wykonania będą dla Ciebie wyłącznie pozytywnym zaskoczeniem.

 

Lisiewski Group